insaat-ikon

İnşaat ve Taahhüt

BRB Holding, inşaat alanındaki iştirakleriyle birlikte, yurt içi ve yurt dışında anahtar teslim projeleri ile sektörde sağlam ve güvenilir firmalar arasında yer almaktadır.

spor-kompleksi-ikon

Spor Endüstrisi

BRB Holding, spor tesisleri yapımı konusundaki 26 yıllık tecrübesi ile anahtar teslimi projelendirmeden, danışmanlığa, montajdan satış sonrası hizmetlerine kadar alanında uzman kadrosu ile açık kapalı tüm spor tesislerini inşa etmektedir.

mobilya-ikon

Mobilya

BRB Holding, mobilya sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile müşteri nezdinde hak etmiş olduğu saygı ve güveni pekiştirmektir. Geniş ürün yelpazesi ile bugüne kadar yurt içinde ve yurt dışında birçok başarılı projeye imza atmıştır.

enerji-ikon

Enerji

BRB Holding, 2018 yılından beri enerji sektörünün farklı alanlarındaki faaliyetleri ile birbirine entegre hizmetler sunmaktadır. Yüksek kaliteli ve güvenilirliğe sahip LED Aydınlatma ve Solar Aydınlatma sistemleri ile müşteri ihtiyaçları doğrultusunda projeleriniz için profesyonel çözümler üretmektedir.

peyzaj-ikon

Peyzaj Uygulamaları

Her bir şehre, her bir parka, her bir toprak parçasına özel tasarımlar üretip peyzaj harikaları yaratan BRB Holding, 27500 m² kapalı ve 150.000 m² açık alandaki üretim tesislerinde, modern seralarında öncü teknolojilerle üretim yapmaktadır.

banyo-ikon

Banyo Ekipmanları

Banyonuzda sağlıklı ve hijyenik bir ortam oluşturmanız için dizayn ettiğimiz banyo sistemlerimiz içerisinde; özel küvetler ve jakuziler, çeşitli duş tekneleri, kompakt küvet ve duş sistemleri, hidromasaj sistemleri yer almaktadır.

oyun-alan-ikon

Çocuk Oyun Alanları

"Güvenlik önceliğimizdir” felsefesi ile BRB Holding; çocuklar için güvenli ve sağlıklı oyun alanları oluşturur. İç mekan ve dış mekan çocuk oyun alanı zemin kaplama malzemelerimiz sağlığa zarar vermeyen hammaddelerden üretilmektedir.