insaat-ikon

İnşaat ve Taahhüt

BRB Holding, inşaat alanındaki iştirakleriyle birlikte, yurt içi ve yurt dışında anahtar teslim projeleri ile sektörde sağlam ve güvenilir firmalar arasında yer almaktadır.

spor-kompleksi-ikon

Spor Endüstrisi

BRB Holding, spor tesisleri yapımı konusundaki 26 yıllık tecrübesi ile anahtar teslimi projelendirmeden, danışmanlığa, montajdan satış sonrası hizmetlerine kadar alanında uzman kadrosu ile açık kapalı tüm spor tesislerini inşa etmektedir.

mobilya-ikon

Mobilya

BRB Holding, mobilya sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile müşteri nezdinde hak etmiş olduğu saygı ve güveni pekiştirmektir. Geniş ürün yelpazesi ile bugüne kadar yurt içinde ve yurt dışında birçok başarılı projeye imza atmıştır.

enerji-ikon

Enerji

BRB Holding, 2018 yılından beri enerji sektörünün farklı alanlarındaki faaliyetleri ile birbirine entegre hizmetler sunmaktadır. Yüksek kaliteli ve güvenilirliğe sahip LED Aydınlatma ve Solar Aydınlatma sistemleri ile müşteri ihtiyaçları doğrultusunda projeleriniz için profesyonel çözümler üretmektedir.

peyzaj-cocuk-ikon

Peyzaj Uygulamaları ve
Çocuk Oyun Alanları

Her bir şehre, her bir parka, her bir toprak parçasına özel tasarımlar üretip peyzaj harikaları yaratan BRB Holding, 27500 m² kapalı ve 150.000 m² açık alandaki üretim tesislerinde, modern seralarında öncü teknolojilerle üretim yapmaktadır.

"Güvenlik önceliğimizdir” felsefesi ile BRB Holding; çocuklar için güvenli ve sağlıklı oyun alanları oluşturur. İç mekan ve dış mekan çocuk oyun alanı zemin kaplama malzemelerimiz sağlığa zarar vermeyen hammaddelerden üretilmektedir.

tarim-hayvancilik-icon-ikon

Tarım ve Hayvancılık

2019 yılında kurulan BRB Tarım ve Hayvancılık A.Ş., Fransa’dan ithal ettiği Lacaune ırkı koyunları ve Anadolu’nun çeşitli yörelerinden getirmiş olduğu arıları, tavukları ve ata tohumları ile Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde faaliyete göstermektedir.