01reformsports
reformsports-new

Temelleri 1994 yılında atılan ReformSports®, 26 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece Türkiye’de değil Dünya’da sektörünün lider firmalarından biri olmuştur. Yaptığı spor tesislerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten ReformSports®, Türkiye’nin her şehrinde ve Dünya’nın 97 ülkesinde 12.500’e aşkın futbol sahası, kapalı ve açık spor salonları, tenis kortları, golf sahaları, hokey sahaları ve atletizm pistleri inşa etmiştir.

europeangrass

Deneyimli ekibi ile Europeangrass®, Almanya ve Avrupa'da spor saha zeminlerine ve peyzaj alanlarına suni çim uygulaması yapmaktadır. Çevre dostu Europeangrass® ürünleri, tüm spor zeminleri için güvenli, dayanıklı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

01europeangrass
02dizaynspor
dizaynspor

26 yıllık tecrübe ile yüksek teknolojinin buluştuğu DizaynSpor®, tüm spor alanları için uluslararası kalitede dayanıklı ve güvenilir zemin çözümleri sunar. Yenilikçi spor zemin çözümleri ilkesi üzerine kurulmuş sektörün öncü firması DizaynSpor®, anahtar teslimi projelendirmeden, danışmanlığa, montajdan satış sonrası hizmetlerine kadar alanında uzman kadrosu ile açık kapalı tüm spor tesislerinizi inşa etmektedir.

hamle-goalgrass-nw-logo

Kalitede öncü Goal Grass®, holding bünyesinde spor zeminleri, dekoratif, peyzaj halıları üretiminin bir parçası olup, kaliteli ürün anlayışı ile yüksek kaliteli ham maddeler ve ileri teknoloji kullanılarak, yüksek dayanımlı suni çim üreterek dünya pazarına sunmaktadır.

02goalgrass
04refturf
refturf1

Dünya'nın en büyük sentetik çim üreticilerinden biri olan Refturf®; futbol, tenis, golf, hokey, beyzbol, ragbi sahaları ve dekoratif kullanım için 94 farklı çeşit sentetik çim halı üretimi yapmaktadır. Kalite ve müşteri taleplerine odaklı bir üretim anlayışına sahip Refturf® ürünleri, FIFA QUALITY ve FIFA QUALITY PRO kalite belgelerine sahiptir. Üretim ve ticari faaliyetlerinde küresel başarıyı hedefleyen Refturf®, ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdiği geniş coğrafyada sentetik çim endüstrisine yön vermektedir.

refrubber1

Kauçuk üretiminde Avrupa’nın büyük üreticileri arasında yer alan Refrubber®; tenis kortu ve atletizm pisti zeminleri başta olmak üzere çeşitli spor sahası zeminlerinde, çocuk oyun parklarında ve yürüyüş yollarında kullanılan kauçuk zeminlerin üretimini yapmaktadır. Uluslararası standartlara uygun bir şekilde üretilen Refrubber® ürünleri, IAAF (International Association of Athletics Federations) ve ITF (International Tennis Federation) onaylı ve sertifikalıdır. Refrubber ürün gamında; kauçuk, tartan, epoksi, akrilik, PU, EPDM, rulo, granül, antistatik ve antibalistik zeminler yer almaktadır.

04refrubber
03reffloor
refflor1

Yer döşemeleri sektöründe uzman Reffloor®; iç ve dış mekanlarda kullanılan zemin döşemelerini üretmektedir. Üretimden tasarıma, teknolojiden çevresel duyarlılığa kadar sektöründe yenilikçi ve öncü Reffloor®, Türkiye'nin en büyük sportif zemin üreticilerinden biridir. Reffloor'un geniş ürün yelpazesinde; pvc, epoksi, lamine, ahşap, poliüretan, parke, karo, masif, traverten, kompozit ve bambu yer kaplama sistemleri yer almaktadır.

refkim1

1994 yılında kurulmuş olan Refkim®; spor ve endüstriyel zemin sistemlerinde kullanılan kimyasal bileşenlerin üretimini yapmaktadır. Özellikle epdm granül, binder, tartan yapıştırıcı ve akrilik boya üretimi konusunda sektörün öncü kuruluşları arasındadır.

01refkim
01refequipment
equipment

Spor tesislerinde kullanılan ekipmanları üreten ReformEquipment®, bir olimpiyat kompleksinde bulunması gereken tüm araç ve gereçlerin üretim, tedarik ve montajını dünya standartlarında yapmaktadır.

rms1

RMS® (Reform Makine Sanayi), atletizm pistlerinin yapımında kullanılan finişer, mikser, çizgi makineleri, halı sahalarda kullanılan top açma makineleri, kum ve granül aparatları, bakım makineleri üretir. Dünya’nın 97 ülkesine ihracat yapan RMS®, ürün yelpazesini her geçen gün genişleterek büyümeye devam etmektedir.

03rms
03refyapi
refyapi1

İnşaat alanında faaliyet gösteren Refyapı®; stadyum inşaatları, toplu konutlar, çelik ve betonarme yapı sistemleri, altyapı işleri, kara ve demir yolları, kanalizasyon, içme suyu şebeke inşaatları, otel ve konaklama tesisleri, benzin istasyonları, turistik tesisler gibi geniş bir alanda profesyonel yapı çözümleri sunar.

brb-tarim-hayvancilik-logo

2019 yılında kurulan BRB Tarım ve Hayvancılık A.Ş., Fransa’dan ithal ettiği Lacaune ırkı koyunları ve Anadolu’nun çeşitli yörelerinden getirmiş olduğu arıları, tavukları ve ata tohumları ile Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde faaliyete göstermektedir.

brb-tarim-hayvancilik-img
lacaune-sheep-img
obeyi-logo

Obeyi Çiftliği, Kırklareli ili Lüleburgaz ilçesinde Avrupa Birliği Standartlarında doğal tarım yapan yurtdışından getirdiği lacaune ırkı koyunları son teknoloji ile doğallığı birleştirerek yüksek verim ve kalitede üretim yapan Türkiye’deki sayılı çiftliklerden biridir.