BRB Holding

BRB Holding, ilk firması olan Reform Spor Sistemleri A.Ş. ile 1994 yılında büyük yürüyüşünü başlattı. Çeyrek asrı geride bırakan bu uzun soluklu yolculuğunda, dünya genelinde on üç binden fazla projeye imzasını atarak ulaşılması güç bir başarı örneği sergilemiştir. Zaman içerisinde bünyesine kattığı her biri sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan 14 şirket, 14 marka ve çeşitli alanlarda oluşturduğu konsorsiyumlar ile global bir oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Üstün kalite anlayışı ve tecrübesi ile BRB Holding; Afrika, Asya, Avrupa, Balkanlar, Güney Amerika, Kafkaslar ve Orta Doğu olmak üzere dünyanın 7 bölgesinde ve 100 ülkede, farklı sektörlerde faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmektedir.

BRB Holding, bünyesindeki şirketler ve oluşturduğu konsorsiyumlar ile hâlihazırda birçok alanda faaliyet göstermektedir;
◎  İnşaat ve Taahüt: Sosyal konut, çelik yapı, su şebekesi ve kanalizasyon, otoyolu ve karayolu, metro-tramvay, kamu binaları, okul ve hastane projeleri.
◎  Spor Endüstrisi: Suni çim halı ve kauçuk üretimi, spor ekipmanları, spor tesisleri yapımı.
◎  Mobilya: Ofis, otel, hastane, okul ve ev mobilyaları üretimi.
◎  Enerji: Solar enerji, stadyum, park ve bahçe, cadde ve sokak aydınlatma sistemleri.
◎  Peyzaj Uygulamaları: Duvar bitkileri, ağaç ve çalı grubu, duvar çim çit üretimi ve peyzaj dekorasyonu.
◎  Banyo Ekipmanları: Küvet sistemleri, kompakt duş üniteleri ve jakuzi üretimi.
◎  Çocuk Oyun Grupları: Park ve bahçeler için çocuk oyun grupları ve park spor ekipmanları.
◎  Petrol ve Gaz: Petrol ve gaz ticareti.
◎  Kıymetli Madenler: Altın, bakır, gümüş, krom başta olmak değerli maden yatırımları.

“Sürdürülebilir büyüme”, “verimlilik” ve “istikrarı” faaliyetlerine ve iş geliştirme stratejilerine yön veren temel kavramlar olarak benimseyen %100 yerli sermayeli BRB Holding; tecrübeli ve güçlü kadrosu, ileri teknolojiden faydalanmadaki yetkinliği, başarılı AR-GE ve inovasyon çalışmaları, uluslararası ölçülerde deneyimi ve ahlaki değerleri ile Türkiye'nin öncü kuruluşlarından biri olma vizyonu ile yoluna devam etmektedir.

Global Yapı

Dünyanın 7 bölgesinde ve 100 ülkesinde, farklı sektörlerde faaliyetlerimizi insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürüyoruz.

Vizyon

Tüm çalışanlarımızla birlikte en yüksek katma değer üreten, teknolojik ve bilimsel yatırımlarla sürekli ürün ve hizmet yapısını rekabetçi ve küresel sektör beklentilerine uygun geliştiren, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstünde, çevreye duyarlı, sosyal sorumluluklarının bilincinde, inovasyonel düşünen, sürekli gelişen, kendini yenileyen, dünya çapında etkin ve öncü bir şirket olmaktır.

Misyon

İnançlı ve azimli kadrolarla, büyük hedeflere kilitlenmiş bir anlayışla ülkemize ve insanlığa adil ve paylaşımcı ticari bir ruh kazandırmaktır. Bunu yaparken, birlikte çalıştığımız tüm paydaşlarımızın maddi ve manevi olarak kalkınmasını ve refah seviyelerinin yükselmesini esas kabul ederiz. Misyonumuzun temel ilkesi, gelecek nesillere daima en önde ve sürekli gelişip büyüyen bir dünya şirketi bırakmaktır.

Yüksek İş Ahlakı

Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde dürüstlük ve şeffaflık öncelikli değerlerimizdir. Çalışanlarla ve tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde bu ilkelerle hareket ederiz.

Kalitede Öncü

Üretmekte olduğumuz tüm ürünler ve vermekte olduğumuz tüm hizmetler uluslararası kalite belgelerine ve sertifikalarına sahiptir.

Güçlü Yapı

Her biri sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan 14 şirket, 14 marka ve çeşitli alanlarda oluşturduğumuz konsorsiyumlar ile birçok sektörde hizmet vererek güçlü bir sinerji oluşturmaktayız.

Güvenilir AR-GE Çözümleri

İleri teknolojiden faydalanmada yetkinliğimiz, başarılı AR-GE ve inovasyon çalışmalarımız ile müşteri istek ve beklentilerini tam ve doğru olarak karşılayacak kaliteli, hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktayız.

Sürdürülebilirlik

“Sürdürülebilir büyüme”, “verimlilik” ve “istikrarı” faaliyetlerimize ve iş geliştirme stratejilerimize yön veren temel kavramlar olarak benimseyerek, %100 yerli sermaye yapısı ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

İnsan ve Çevre Bilinci

Yürüttüğümüz tüm faaliyetlerde “önce insan” felsefesiyle yola çıkarak, doğal kaynakların korunması ile çevrenin zarar görmemesi için küresel sorumluluğun bilinciyle hareket etmekteyiz. Dünyanın ihtiyacı olan sürdürülebilirliği her alanda esas alıyoruz.